Zagłosuj na „Odkrycie roku”! - miniatura

Zagłosuj na „Odkrycie roku”!

Zgodnie z Regulaminem przyznawania nagrody dziś rozpoczyna się głosowanie publiczności, które wyłoni laureata nagrody w kategorii Odkrycie roku.

więcej
Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2021 - miniatura

Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2021

14 listopada 2021 na antenie TVP Kultura poznamy laureatów jedenastej edycji nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej. Laureaci wybrani przez środowisko muzyczne odbiorą statuetki w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku, Nagroda honorowa oraz Odkrycie roku. Do 18 października trwa głosowanie, które wyłoni laureatów tegorocznej edycji.

więcej
Zmiana terminów publikacji nominowanych i głosowania - miniatura

Zmiana terminów publikacji nominowanych i głosowania

W związku z powołaniem nowej Rady Programowej Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca nastąpiła zmiana terminu opublikowania nominowanych oraz głosowania na laureatów

więcej
Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki - miniatura

Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki

Tradycją Międzynarodowego Dnia Muzyki, który przypada 1 października, jest ogłaszanie przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca specjalnego przesłania na ten szczególny dzień. Autorką tegorocznego przesłania jest Pani Jadwiga Rappé.

więcej
Zgłaszanie kandydatur zakończone - miniatura

Zgłaszanie kandydatur zakończone

29 września 2021 roku zakończyliśmy procedurę zgłaszania kandydatur do nagrody. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

więcej
Zgłoś kandydaturę do nagrody! - miniatura

Zgłoś kandydaturę do nagrody!

Rozpoczyna się jedenasta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 29 września 2021 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury do nagrody w kategoriach: Osobowość Roku, Wydarzenie Roku oraz Nagroda Honorowa, a także w kategorii Odkrycie Roku dla debiutujących artystów. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby związane z polskim życiem muzycznym.

więcej
11. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej - miniatura

11. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej

Trwają przygotowania do uruchomienia jedenastej edycji nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. 13 września 2021 roku na stronie www.koryfeusz.org.pl pojawi się formularz służący do zgłaszania kandydatur do nagrody. Zgłoszenia będą możliwe do 29 września.

więcej