Zagłosuj na Odkrycie roku! - miniatura

Zagłosuj na Odkrycie roku!

Zgodnie z Regulaminem przyznawania nagrody dziś rozpoczyna się głosowanie publiczności, które wyłoni laureata nagrody w kategorii Odkrycie roku.

więcej
Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2023 - miniatura

Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2023

23 października 2023 roku w Filharmonii Narodowej poznamy laureatów trzynastej edycji nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej. Laureaci wybrani przez środowisko muzyczne odbiorą statuetki w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku, Nagroda honorowa oraz Odkrycie roku. 25 września rozpocznie się głosowanie, które wyłoni laureatów tegorocznej edycji.

więcej
Koryfeusz Muzyki Polskiej 2023 — zgłoś kandydaturę! - miniatura

Koryfeusz Muzyki Polskiej 2023 — zgłoś kandydaturę!

Rozpoczyna się trzynasta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 14 września 2023 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można przesyłać kandydatury do nagrody w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku oraz Nagroda honorowa, a także w kategorii Odkrycie roku dla debiutujących artystów. Zgłoszeń mogą dokonywać osoby związane z polskim życiem muzycznym.

więcej
13. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej - miniatura

13. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej

Trwają przygotowania do uruchomienia trzynastej edycji nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. 28 sierpnia na stronie www.koryfeusz.org.pl pojawi się formularz służący do zgłaszania kandydatur do nagrody. Zgłoszenia będą możliwe do 14 września 2023.

więcej