Wręczono Koryfeusze Muzyki Polskiej 2020 - miniatura

Wręczono Koryfeusze Muzyki Polskiej 2020

7 listopada 2020 roku podczas uroczystej Gali na antenie TVP Kultura ogłoszono laureatów 10.edycji nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020. W tym roku po raz pierwszy w historii Nagrody Gala była obecna równocześnie w telewizji, radio i w Internecie.

więcej
Gala wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020 - miniatura

Gala wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020

2020 to rok wyjątkowy: 10 jubileusz obchodzą zarówno Instytut Muzyki i Tańca, jak i nagroda Koryfeusz Muzyki Polskiej. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 7 listopada 2020 roku o 19.00 na antenie TVP Kultura, w Programie Drugim Polskiego Radia, a także na kanale Instytutu Muzyki i Tańca na YouTubie.

więcej
Głosowanie zakończone - miniatura

Głosowanie zakończone

O północy zakończyliśmy głosowanie na laureatów we wszystkich kategoriach. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy! Laureatów poznamy 7 listopada na antenie TVP Kultura.

więcej
Zagłosuj na „Odkrycie roku”! - miniatura

Zagłosuj na „Odkrycie roku”!

Zgodnie z Regulaminem przyznawania nagrody dziś rozpoczyna się głosowanie publiczności, które wyłoni laureata nagrody w kategorii „Odkrycie roku”.

więcej
Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020 - miniatura

Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020

7 listopada na antenie TVP Kultura poznamy laureatów dziesiątej edycji nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej. Laureaci wybrani przez środowisko muzyczne odbiorą statuetki w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku, Nagroda honorowa oraz Odkrycie roku.

więcej
Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki - miniatura

Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki

Tradycją Międzynarodowego Dnia Muzyki, który przypada 1 października, jest ogłaszanie przez Instytut Muzyki i Tańca specjalnego przesłania na ten szczególny dzień. Autorką tegorocznego przesłania jest Pani Irena Santor.

więcej
Zgłaszanie kandydatur zakończone - miniatura

Zgłaszanie kandydatur zakończone

28 września zakończyliśmy procedurę zgłaszania kandydatur do nagrody. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

więcej
Przedłużamy termin zgłoszeń do 28 września - miniatura

Przedłużamy termin zgłoszeń do 28 września

Trwa dziesiąta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 28 września 2020 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury do nagrody.

więcej
Zgłoś kandydaturę do nagrody! - miniatura

Zgłoś kandydaturę do nagrody!

Rozpoczyna się dziesiąta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 21 września 2020 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury do nagrody w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku oraz Nagroda honorowa, a także w kategorii Odkrycie roku dla debiutujących artystów. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby związane z polskim życiem muzycznym.

więcej
10. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej - miniatura

10. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej

Trwają przygotowania do uruchomienia jubileuszowej dziesiątej edycji nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. 7 września 2020 roku na stronie www.koryfeusz.org.pl pojawi się formularz służący do zgłaszania kandydatur do nagrody. Zgłoszenia będą możliwe do 21 września.

więcej