Wręczono Koryfeusze Muzyki Polskiej 2019 - miniatura

Wręczono Koryfeusze Muzyki Polskiej 2019

1 października 2019 roku podczas uroczystej Gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie ogłoszono laureatów nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019.

więcej
Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki - miniatura

Przesłanie na Międzynarodowy Dzień Muzyki

Tradycją Międzynarodowego Dnia Muzyki, który przypada 1 października, jest ogłaszanie przez Instytut Muzyki i Tańca specjalnego przesłania na ten szczególny dzień.

więcej
1 października poznamy laureatów nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019 - miniatura

1 października poznamy laureatów nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019

W najbliższy wtorek, 1 października, w Międzynarodowym Dniu Muzyki, podczas uroczystej Gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie, poznamy laureatów dziewiątej edycji nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej.

więcej
Program Gali wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019 - miniatura

Program Gali wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019

Prezentujemy program Gali, która będzie transmitowana audiowizualnie na kanale IMITpolska na YouTube. Początek transmisji: 1 października, godz. 19.30.

więcej
Skład Kolegium Elektorów - miniatura

Skład Kolegium Elektorów

Zgodnie z Regulaminem przyznawania nagrody wczoraj zakończyło się głosowanie Kolegium Elektorów, którego skład publikujemy w zakładce "kolegium elektorów".

więcej
Głosowanie zakończone - miniatura

Głosowanie zakończone

O północy zakończyliśmy głosowanie na laureatów we wszystkich czterech kategoriach.

więcej
Zagłosuj na „Odkrycie roku”! - miniatura

Zagłosuj na „Odkrycie roku”!

Zgodnie z Regulaminem przyznawania nagrody dziś rozpoczyna się głosowanie publiczności, które wyłoni laureata nagrody w kategorii „Odkrycie roku”.

więcej
Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019 - miniatura

Znamy nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019

1 października, w Międzynarodowym Dniu Muzyki, podczas uroczystej Gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie, poznamy laureatów ósmej edycji nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej. Laureaci wybrani przez środowisko muzyczne odbiorą statuetki w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku, Nagroda honorowa oraz Odkrycie roku.

więcej
Zgłaszanie kandydatur zakończone - miniatura

Zgłaszanie kandydatur zakończone

10 września zakończyliśmy procedurę zgłaszania kandydatur do nagrody. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

więcej
Zgłoś kandydaturę do nagrody! - miniatura

Zgłoś kandydaturę do nagrody!

Rozpoczyna się dziewiąta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 10 września 2019 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury do nagrody w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku oraz Nagroda honorowa, a także w kategorii Odkrycie roku, przyznawanej debiutującym artystom. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby związane z polskim życiem muzycznym.

więcej
9. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej - miniatura

9. edycja nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej

Trwają przygotowania do uruchomienia dziewiątej edycji nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. 8 sierpnia 2019 roku na stronie www.koryfeusz.org.pl pojawi się formularz służący do zgłaszania kandydatur do nagrody. Zgłoszenia będą możliwe do 10 września.

więcej